Punësim e Biznes/Ofroj Punë/AGJENTE FOREX ME EKSPERIENCE
AGJENTE FOREX ME EKSPERIENCE
2000 Euro
Postuar më 07.12.2020
Njoftim i Verifikuar
hr.apliko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

hr.apliko

+355682998363

  • Cmimi: 2000 Euro
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Kerkohen agjente forex me eksperience
- Anglisht, Gjermanisht, Spanjisht
- Eksperience minimalisht 3 muaj
- Kualitet, Ambicie, Kembengulje.
Ofrojme:
-Paga dhe bonuse nga me konkurueset ne treg
- Kontrate e rregullt pune
- Ambjent dinamik
- Free shots!!!
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.