Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/ Shitet Tokë Arë, në Laknas
Shitet Tokë Arë, në Laknas
36000 Euro
Postuar më 04.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 36000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
☘️ Shitet Tokë Arë, në Laknas
📐 650 m²
📂 Me dokumentacion të rregullt
🔸 E përshtatshme për Komplekse Pallatesh dhe ndërtim biznesi
💶Çmimi: 36.000 Euro
📍Adresa: Laknas, mbrapa qendrës Tregtare QTU
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📱 0677141006, 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.