Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/ Shitet apartament 3+1, mbrapa Ish Restorant
Shitet apartament 3+1, mbrapa Ish Restorant
65000 Euro
Postuar më 03.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 65000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
🏡 Shitet apartament 3+1, mbrapa Ish Restorant Durrësit
📐Sipërfaqja: 75 m²
🏢 Pallat Ekzistues
📂 Me Hipotekë
🔴 Mobiluar
🛏️ 3 Dhoma Gjumi
🔺 Ambjent ndënje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Gjendja e mirë
🏗️ Kati: 4, i një pallati 5 katësh
💶 Çmimi: 65.000 Euro
📍Adresa: Mbrapa Ish Restorant Durrësit
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📱 0677141006, 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.