Modë e Sport/Bizhu e Ora/ Byzylyk me Gure Natyral Jasper
Byzylyk me Gure Natyral Jasper
2000 Lek
Postuar më 11.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Epidam

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Epidam

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2000 Lek
  • Kategoria: Bizhu e Ora
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🎁 Byzylyk me Gurë Natyral Jasper
Toka - Transformimi - Mbrojtja
Kur mbani nje gur Jasper mund te perjetoni nje ndjenje qetesie. Është shërues i shpirtit që përfshin mencurinë, besimin dhe mirësinë. Ky gur është një nga asetet më të vjetra të botës, që gjithashtu njihet si simbol i pasurisë në shumë kultura. 🎁
🚚 TRANSPORT GJITHE SHQIPERINE 🚚
📩 Sasi e Limituar
💳 Pagese ne Dorezim
Cmimi: 2.000Lek
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.