Modë e Sport/Bizhu e Ora/ Byzylyk me Gure Agate & Aksesore Celiku
Byzylyk me Gure Agate & Aksesore Celiku
2000 Lek
Postuar më 11.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Epidam

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Epidam

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2000 Lek
  • Kategoria: Bizhu e Ora
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🎁 Byzylyk me GurĂ« Agate & AksesorĂ« Celiku
Relaksi - Mbrojtja - Qetesia

Kush mban njĂ« gurĂ« Agate nĂ« dorĂ« mund tĂ« perjetojĂ« njĂ« ndjenjĂ« qetĂ«sie. ËshtĂ« njĂ« gur qĂ« rrit kreativitetin. 🎁
🚚 TRANSPORT GJITHE SHQIPERINE 🚚
📩 Sasi e Limituar
💳 Pagese ne Dorezim
Cmimi: 2.000Lek
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.