Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi / Shitet super Lokal tek Shkembi i Kavajes
Shitet super Lokal tek Shkembi i Kavajes
750000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 750000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super lokal tek Shkembi i Kavajes.💥💥
🏢Pallat i ri pa asnje lloj demtimi nga termeti.
➡️Lokali ndodhet ne vijen e par te detit pran shetitores.
➖Ambjent i brendeshem 170m2
➖Dyqan ambjent i jashtem 100 m2
➖700m2 oborr lulishte e shfrytezueshme,e mbjell me lule dhe pishat, si dhe 600m2 ne rere per 100cifte shezllonash.
✅I punuar restorant prej vitesh i dhene me qera vjetore
✔️i mobiluar totalisht me te gjitha pajisjet e restorantit.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 750.000€ i diskutueshem
📲Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.