Pasuri të Paluajtëshme/Aktivitete Biznesi/ Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar
Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Aktivitete Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
🏡 Shitet ose leshohet me qira Ambjent tregetar me siperfaqe 190 m2, tek Rruga e Barrikadave, Tirane
Aktualisht prona eshte e leshuar me qira dhe funksionon si parukeri.
Cmimi per qira ose shitje do te vendoset pas vizites ne prone.

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921📩
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.