Shitet Vile 3kateshe
365000 Euro
Postuar më 02.02.2021
Njoftim i Verifikuar
SupremeAgency

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

SupremeAgency

+355699538343

  • Cmimi: 365000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: ShkodĂ«r ShqipĂ«ri
đŸ”„Super prone nĂ« shitjeđŸ”„
Prona Ă«shtĂ« e organizuar nĂ« 3 kate, me tuall me sip.📐 405mÂČ.
📐Kati i parĂ« pĂ«rfshin dyqan me sipĂ«rfaqe 375 mÂČ
Ndërsa dy katet e tjera janë ambjente banimi:
📐Kati i dytĂ« me sip.198mÂČ
📐Kati i tretĂ« me sip.160mÂČ
Kati i dytë dhe i tretë përfshin:
🛋 3 sallone
🛏 4 dhoma gjumi
🛋 sallon me stil antik
đŸœ 2 dhoma gatimi
đŸšœ 2 tualete
🌅 2 veranda
Prona shfaqet si një mundësi shumë e mirë investimi, pasi përveq qëllimit primar, që mund të përdoret për shtëpi ndërkohë që dyqanet poshtë mund të përdoret për qëllime biznesi.
Por nga ana tjetër prona mund të shndërrohet në hostel/hotel nisur nga sipërfaqja e madhe që ka dhe numri i madh i dhomave, ndërsa kati i parë mund të shndërrohet në restoratn duke i ofruar në këtë mënyrë të gjitha sherbimet brenda godinës.
Prona është e ndërtuar vitet e fundit dhe ka cdo investim të bërë në një cilësi të mirë, dritare, grila, laminati etj. dhe e kuruar në detaje, gjë që është vlerë e shtuar e pronës.
🎯 Adresa: Rruga e GjerĂ«
Për më shumë kontaktoni në:
đŸ“© DM
âŹ‡ïž Fb
☎ 069 95 38 343
🗓 Rezervoni takim nĂ« zyrĂ«n tonĂ« me adresĂ«: Rr. Daut Borici, Ura Dervishbeg.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.