Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/ Shitet Toke ne Xhafzotaj
Shitet Toke ne Xhafzotaj
130000 Euro
Postuar më 21.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 130000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet Toke ne Xhafzotaj. Rruga Durres-Shijak.💥💥
➡️Vetem 2 minuta nga rruga kryesore.
📐Siperfaqe 4750m2.
➡️Toka pjeserisht e rrethuar si dhe nje kapanon prej 169m2.
➡️E gatshme per biznese dhe kapanon.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
✅Toka shitet e gjitha me cmim okazion
💶130.000€ i diskutushem
✅Super mundesi Investimi
Kontakto tani: 📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.