Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/ Shitet Papafingo te Shkembi Kavajes
Shitet Papafingo te Shkembi Kavajes
73000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 73000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet papafingo ne zonen e Shkembit te Kavajes pran Hotel Kamelia.đŸ’„đŸ’„
🏱Kati i 8 me ashensor
✅Pallat i pa demtuar nga termeti.
📐Siperfaqe e brendeshme 51m2.
📐Siperfaqe verande 59m2.
Organizuar nga:
🔾1 dhome gjumi
🔾guzhine/soxhorno
🔾1wc
🔾veranda e mbyllur me dru
🔾2 kondicioner
✅Apartamenti shitet i mobiluar totalisht.
✅Perfshire dhe garazhdin e makines 16m2.
🗂Pajisur me domumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 73.000€
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.