Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi / Shitet Godine multifunksionale
Shitet Godine multifunksionale
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Godine multifunksionale
📍 Rruga "Ismail Qemali" Perballe Xhamise, Sarande
Kati 0 dhe Kati 1 aktualisht te dhena me qira
Kati 2 - 3 Garsoniere
Kati 3 - 3 Garsoniere
- Cmimi me marreveshje, pas vizites ne prone

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.