Shitet Ambjent Komercial
220000 Euro
Postuar më 25.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 220000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
Shitet Ambjent Komercial tek qendra e biznesit Galeria, Tirane. Aktualisht funksionon si lokal i perbere nga ambjent zyre, magazine, tualet, verande ne shfrytezim + ambjentet e perbashketa, afersisht rreth 113m2.
đź“Ť Kati i 3, tek Qendra e Biznesit Galeria, Tirane
- Cmimi € 220.000 i diskutueshem
.
(Mundesi zgjerimi dhe me nje siperfaqe prej 58m2)

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©https://www.facebook.com/propertyforsaleinalbania
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.