Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/ Okazion Super Apartament 2+1 ne zonen Iliria
Okazion Super Apartament 2+1 ne zonen Iliria
550 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 550 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet apartament 2+1 ne zonen e IliriseđŸ’„
🏱Pallat i ri me ashensor dhe kamera sigurie.
📐Siperfaqe 114m2.
Organizuar nga:
đŸ”č2 dhoma gjumi
đŸ”čkorridor
đŸ”č1wc
đŸ”čguzhine soxhorno.
âžĄïžKati i 9.
✅Pamje totale nga deti me vetrate xhami dhe grila persiane.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 550€/m2.
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.