Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/ Okazion Shitet Toke ne zonen e Arapaj
Okazion Shitet Toke ne zonen e Arapaj
23 Euro
Postuar më 22.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 23 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet Toke ne zonen e Arapaj.💥💥
➡️Buze rruges kryesore.
📐Siperfaqe 3650m2.
🛣50m dalje ne rrugen kryesore.
✅Mundesi per biznes dhe kapanon si dhe mundesi per vila ne pjesen e kodres.
➡️Toka disponon dhe rruge lidhese per pjesen e siperme.
➡️Shum prane Agroturizem Vinea.
🗂Toka disponon dokumenta te rregullta.
Cmim 23€/m2.
Kontakt: 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.