Elektronika/Videolojra/ Ps4 Slim 500GB me 2 leva dhe 6 lojra
Ps4 Slim 500GB me 2 leva dhe 6 lojra
30000 Lek
Postuar më 26.10.2021
Njoftim i Verifikuar
gamingworldalbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

gamingworldalbania

+355688287801

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 30000 Lek
  • Kategoria: Videolojra
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet Ps4 Slim me 1 TB memorje, 2 leva te reja ne kuti Dualshock 4 dhe 6 lojra te instaluara: Formula 1, Fortnite, PES 2022, Rocket League, Apex Legends, Call Of Duty: Warzone. Cmimi: 300 mije leke te vjetra. Na kontaktoni ne 0688287801 ose na gjeni perballe fushes se Sportit, Ali Dem
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.