Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi / Plazh Super Ambient Biznesi Vije e Pare
Plazh Super Ambient Biznesi Vije e Pare
1500 Euro
Postuar më 02.12.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 1500 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Ambient biznesi tek shkembi i kavajes. Plazh Durres
- Siperfaqe 140m2 (10m x 14m)
- Si dhe nje super verande.
E pershtatshme per restorante ne vije te pare buze detit.
- Cmim 1500€/m2.
- Me dokumentacion te rregullt
Kontakt 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.