Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/ Me qira 800 m ruall 50 m2 ndertese Peze
Me qira 800 m ruall 50 m2 ndertese Peze
150 Euro
Postuar më 22.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Titi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Titi

0686340091

  • Cmimi: 150 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Peze e Vogel ...jepet me qira 800 m2 truall dhe 50 m2 ndertesa ne Peze Vogel buze rruges kryesore e rrethuar me avlli dhe kangjella per cdo lloj biznesi çmimi 150 euro ne muaj cel 0686340091
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.