Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/ Shitet 4000m2 Toke Ullishte tek Rezervuari
Shitet 4000m2 Toke Ullishte tek Rezervuari
40 Euro
Postuar më 14.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 40 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet 4000m2 Toke ullishte pran Rezervuarit 1 ne zonen e spitalles.đŸ’„đŸ’„
âžĄïžToka vetem 4 minuta nga rruga kryesore.
✅E mbjelle me ullinj si dhe e sistemuar dhe pastruar totalisht.
🏞Pamje relaksuese nga rezerviari.
đŸ’¶Cmim 40€/m2 i diskutueshem
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
✔Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin tone te telefonit:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.